• 14 °C
    Погода в Бресте

    14 °C

  • 2.0443
    Курс валюты в Бресте
    USD2.0443
    EURO2.2588
    100 RUB3.2054

Расписание движения поездов по ст. Брест-Центральный с 27.10.2019 г.

АДПРАЎЛЕННЕ ЦЯГНІКОЎ СА СТАНЦЫІ БРЭСТ-ЦЭНТРАЛЬНЫ
(са зменамі з 27.10.2019 па 07.12.2019)

цягнікаМаршрут рухуАдпраўленне з БрэстаПрыбыцё ў МінскПрыбыццё на канцавую станцыю
10 ВАРШАВА – МАСКВА00.38серада, пятніца, нядзеля04.1213.11серада, пятніца, нядзеля
682БРЭСТ-МІНСК04.28штодзень (з 12/11 па 7/12)08.5508.55штодзень
132БРЭСТ – МАСКВА4.28штодзень (з 25/10 па 11/11)08.5520.03штодзень
702 БРЭСТ – МІНСК06.20штодзень09.3009.30штодзень
608 БРЭСТ – МІНСК06.28штодзень10.5210.52штодзень
14БЕРЛІН – МАСКВА08.53нядзеля, аўторак 12.1320.08нядзеля, аўторак
676 БРЭСТ – ГОМЕЛЬ10.13штодзень 19.34штодзень
104 БРЭСТ – НАВАСІБІРСК11.42аўторак16.0611.34пятніца
652 БРЭСТ – МІНСК11.57штодзень16.3516.35штодзень
52БРЭСТ – САНКТ-ПЕЦЯРБУРГ14.10штодзень18.2407.55штодзень
650 БРЭСТ – МАГІЛЕЎ14.32штодзень19.2123.10штодзень
728БРЭСТ – МІНСК15.15штодзень18.4718.47штодзень
712 БРЭСТ – МІНСК15.48пятніца, нядзеля19.3019.30пятніца, нядзеля
664БРЭСТ – МІНСК16.36нядзеля20.3920.39нядзеля
606 БРЭСТ – ВІЦЕБСК17.19штодзень 09.59штодзень
4 БРЭСТ – МАСКВА17.30няцотныя21.1206.47цотныя
8 БРЭСТ – МАСКВА17.30цотныя21.1206.47няцотныя
726БРЭСТ – МІНСК18.58штодзень22.3022.30штодзень
28 БРЭСТ – МАСКВА19.25штодзень23.3109.14штодзень
604 БРЭСТ – ГОМЕЛЬ19.40штодзень 05.33штодзень
658 БРЭСТ – ВІЦЕБСК 20.29штодзень06.0311.08штодзень
724БРЭСТ – МІНСК20.44пятніца 00.3800.38субота
668 БРЭСТ – МІНСК22.50нядзеля07.4607.46панядзелак
18 НІЦА – МАСКВА23.23панядзелак03.0511.45аўторак
22ПРАГА – МАСКВА 23.23серада 03.0511.45чацвер
24 ПАРЫЖ – МАСКВА23.23пятніца 03.0511.45субота
96 БРЭСТ – МАСКВА23.53штодзень05.1616.17штодзень

ПРЫБЫЦЦЁ ЦЯГНІКОЎ НА СТАНЦЫЮ БРЭСТ-ЦЭНТРАЛЬНЫ

№ цягнікаМаршрут рухуАдпраўленне з пачатковай станцыіАдпраўленне з МінскаПрыбыццё ў Брэст
9 МАСКВА – ВАРШАВА15.51панядзелак, серада, пятніца00.4304.10аўторак чацвер, субота
27 МАСКВА – БРЭСТ14.59штодзень00.2605.40штодзень
603 ГОМЕЛЬ – БРЭСТ20.11штодзень 05.57штодзень
657 ВІЦЕБСК – БРЭСТ 18.04штодзень23.0407.49штодзень
21МАСКВА – ПРАГА19.12панядзелак04.1308.10аўторак
23МАСКВА – ПАРЫЖ19.12аўторак04.1308.10серада
17 МАСКВА – НІЦА19.12чацвер 04.1308.10пятніца
605 ВІЦЕБСК – БРЭСТ 16.55штодзень 08.35штодзень
649 МАГІЛЕЎ – БРЭСТ 00.45штодзень05.4710.12штодзень
3 МАСКВА – БРЭСТ22.03цотныя06.5110.28няцотныя
7 МАСКВА – БРЭСТ22.03няцотныя06.5110.28цотныя
51С.ПЕЦЯРБУРГ – БРЭСТ18.23штодзень07.5211.56штодзень
95 МАСКВА – БРЭСТ20.28штодзень08.0713.29штодзень
727МІНСК – БРЭСТ10.55штодзень10.5514.31штодзень
681 МІНСК-БРЭСТ09.36штодзень (з 13/11 па 7/12)09.3613.58штодзень (з 13/11 па 7/12
131МАСКВА – БРЭСТ23.30штодзень (з 25/10 па 12/11)09.3613.58штодзень (з 26/10 па 13/11
103НАВАСІБІРСК – БРЭСТ04.07субота 11.4316.16панядзелак
675 ГОМЕЛЬ – БРЭСТ08.15штодзень 16.50штодзень
725 МІНСК – БРЭСТ 15.23штодзень15.2318.33штодзень
607МІНСК – БРЭСТ 13.30штодзень 13.3018.01штодзень
723МІНСК – БРЭСТ16.11пятніца16.1120.12пятніца
13МАСКВА – БЕРЛІН11.55нядзеля, пятніца 19.2322.35нядзеля, пятніца
651МІНСК – БРЭСТ 17.30штодзень17.3021.48штодзень
701МІНСК – БРЭСТ19.37штодзень19.3723.04штодзень
663 МІНСК – БРЭСТ 18.26пятніца18.2623.22пятніца
711 МІНСК – БРЭСТ 20.16пятніца, нядзеля20.1623.52пятніца, нядзеля

РАСКЛАД РУХУ БЕСПЕРАСАДАЧНЫХ ВАГОНАЎ

№ цягнікаМаршрут рухуАдпраўленне з пачатковай станцыіПрыбыццё на канцавую станцыюЗаўвага
676/76БРЭСТ – МАСКВА10.13 штодзень11.40 штодзеньп. №76/75 Гомель-Масква
75/675МАСКВА-БРЭСТ15.25 штодзень16.50 штодзень 
104БРЭСТ– НІЖНІ НОЎГАРАД11.42 аўторак10.27 серадап. №104/103 Брэст – Навасібірск
103НІЖНІ НОЎГАРАД – БРЭСТ18.18 (па 8/12)нядзеля16.16 панядзелак 
650/328БРЭСТ – КАЗАНЬ14.32 серада 17.53 пятніцап. №328/327 Мінск – Казань
327/649КАЗАНЬ – БРЭСТ07.43 (па 7/12) субота 10.12 панядзелак 
650/308БРЭСТ – САРАТАЎ14.32 па 1/12нядзеля 11.00 аўторакп. №308/307 Баранавічы – Саратаў
307/649САРАТАЎ – БРЭСТ21.36 (па 3/12) аўторак 10.12 чацвер 
650/318БРЭСТ – КАРАГАНДЫ14.32 (па 6/12) пятніца09.31аўторакп. №318/317 Баранавічы-Караганды
317/649КАРАГАНДЫ – БРЭСТ22.57 (па 3/12)аўторак10.12 субота 
658//66БРЭСТ – МУРМАНСК20.29 пятніца (па 29/11)05.58 панядзелак (па 2/12)п. №66/65 Мінск – Мурманск
65/657МУРМАНСК – БРЭСТ20.15 панядзелак (па 2/12)07.49 чацвер (па 5/12) 
606/609БРЭСТ – ГРОДНА17.19 штодзень05.44 штодзеньп. №609/610 Гродна – Гомель
610/605ГРОДНА – БРЭСТ19.59 штодзень08.35 штодзень 
658/661БРЭСТ – КАМУНАРЫ20.29 штодзень13.44 штодзеньп. №662/661 Орша – Камунары
662/657КАМУНАРЫ – БРЭСТ15.52 штодзень07.49 штодзень 
9МІНСК – ВАРШАВА00.43 аўторак, чацвер, субота 08.24 аўторак, чацвер, субота п. №9/10 Масква – Варшава
10ВАРШАВА – МІНСК15.59 аўторак, чацвер, субота 04.12 серада, пятніца, нядзеля 

МІЖНАРОДНАЕ І ПРЫГРАНІЧНАЕ ПАВЕДАМЛЕННЕ

№ цягнікаМаршрут рухуАдпраўленне з пачатковай станцыіПрыбыццё на канцавую станцыюПерыядычнасць курсіравання
119БРЭСТ – ЦЯРЭСПАЛЬ07.5206.13штодзень
121БРЭСТ – ЦЯРЭСПАЛЬ14.0012.20штодзень
123БРЭСТ – ЦЯРЭСПАЛЬ17.4316.01штодзень
127БРЭСТ – ВАРШАВА-ЗАХ.15.2317.39штодзень
120ЦЯРЭСПАЛЬ – БРЭСТ10.2612.47штодзень
122ЦЯРЭСПАЛЬ – БРЭСТ13.5116.12штодзень
124ЦЯРЭСПАЛЬ – БРЭСТ21.37(з 28/10)23.58па 1, 2, 3, 4, 6 днях нядзелі
124ЦЯРЭСПАЛЬ – БРЭСТ19.4522.06па 5, 7 днях нядзелі
128ВАРШАВА-ЗАХ. – БРЭСТ08.2114.49штодзень
№ цягнікаМаршрут рухуАдпраўленне з Брэста за мяжуПрыбыццё на канцавую станцыюПерыядычнасць курсіравання па станцыі Брэст-Цэнтральны
9МАСКВА – ВАРШАВА06.10(з 29/10)08.24аўторак, чацвер, субота (па 5/12)
17МАСКВА – НІЦА10.43(з 1/11)18.30пятніца(па 6/12)
21МАСКВА – ПРАГА10.43 (з 29/10)21.39аўторак (па 3/12)
23МАСКВА – ПАРЫЖ10.43 (з 30/10)09.40серада (па 4/12)
13МАСКВА – БЕРЛІН22.43(з 27/10)07.17пятніца,нядзеля (па 6/12)
цягнікаМаршрут рухуАдпраўленне з пачатковай станцыіПрыбыццёў Брэст з-за мяжыПерыядычнасць курсіравання па станцыі Брэст-Цэнтральны
10ВАРШАВА – МАСКВА15.5922.31аўторак, чацвер, субота(па 5/12)
14БЕРЛІН – МАСКВА19.2408.45аўторак, нядзеля
18НІЦА – МАСКВА09.3021.15панядзелак (па 1/12)
22ПРАГА – МАСКВА06.2421.15серада (па 4/12)
24ПАРЫЖ – МАСКВА18.5821.15пятніца(па 5/12)

ЦЯГНІКІ РЭГІЯНАЛЬНЫХ ЛІНІЙ ЭКАНОМКЛАСА

№ цягнікаМаршрут рухуАдпраўленне з пачатковай станцыіПрыбыццё на канцавую станцыюДні
6302БРЭСТ – БАРАНАВІЧЫ-ПАЛ.06.5010.13штодзень
6304БРЭСТ – БАРАНАВІЧЫ-ПАЛ.08.3611.57штодзень
6306БРЭСТ – БАРАНАВІЧЫ-ПАЛ.12.1215.25штодзень
6308БРЭСТ – БАРАНАВІЧЫ-ПАЛ.15.2618.50штодзень
7082БРЭСТ – БАРАНАВІЧЫ-ПАЛ.17.4020.03пт., сб., нядз.
6312БРЭСТ – БАРАНАВІЧЫ-ПАЛ.18.2021.55штодзень
6374/6373БРЭСТ – БЕЛААЗЁРСК20.1522.44штодзень
6314БРЭСТ – БАРАНАВІЧЫ-ПАЛ.21.2800.40штодзень
6354БРЭСТ – ЛУНІНЕЦ06.4012.03штодзень
6356БРЭСТ – ЛУНІНЕЦ09.0013.53штодзень
6360БРЭСТ – ЛУНІНЕЦ12.4818.06штодзень
6362БРЭСТ – ЛУНІНЕЦ16.0021.09штодзень
6364БРЭСТ – ПІНСК18.0221.42штодзень
6324БРЭСТ – УЛАДАВА09.0011.09штодзень
6328БРЭСТ – УЛАДАВА21.1123.18штодзень
6342БРЭСТ – ЗАБАЛАЦЦЕ06.2407.50
час кіеўскі
штодзень
6332БРЭСТ – ХАЦІСЛАЎ07.5109.29штодзень
6344БРЭСТ – ЗАБАЛАЦЦЕ08.4410.19
час кіеўскі
штодзень
6334БРЭСТ – ХАЦІСЛАЎ14.0815.42штодзень
6336БРЭСТ – ХАЦІСЛАЎ17.4319.18штодзень
6338БРЭСТ – ХАЦІСЛАЎ20.4822.30штодзень
6381БРЭСТ – ВЫСОКА-ЛІТОЎСК08.3509.53штодзень
6383БРЭСТ – ВЫСОКА-ЛІТОЎСК15.3516.53штодзень
6385БРЭСТ – ВЫСОКА-ЛІТОЎСК17.4919.09штодзень
6387БРЭСТ – ВЫСОКА-ЛІТОЎСК20.3822.00штодзень
цягнікаМаршрут рухуАдпраўленне з пачатковай станцыіПрыбыццё на канцавую станцыюДні
6301БАРАНАВІЧЫ-ПАЛ. – БРЭСТ04.1207.29штодзень
6303БАРАНАВІЧЫ-ПАЛ. – БРЭСТ06.2809.51штодзень
6305БАРАНАВІЧЫ-ПАЛ. – БРЭСТ10.5514.23штодзень
6307БАРАНАВІЧЫ-ПАЛ. – БРЭСТ13.1216.35штодзень
7081БАРАНАВІЧЫ-ПАЛ. – БРЭСТ14.5017.09пт.,сб.,нядз.
6311БАРАНАВІЧЫ-ПАЛ. – БРЭСТ15.2918.51штодзень
6313БАРАНАВІЧЫ-ПАЛ. – БРЭСТ 19.1522.42штодзень
6372/6371БЕЛААЗЕРСК – БРЭСТ05.3308.02штодзень
 
6351ПІНСК – БРЭСТ03.3607.18штодзень
6353ЛУНІНЕЦ – БРЭСТ06.1811.10штодзень
6355ЛУНІНЕЦ – БРЭСТ09.5015.02штодзень
6359ЛУНІНЕЦ – БРЭСТ14.1319.19штодзень
6361ЛУНІНЕЦ – БРЭСТ17.1422.19штодзень
 
6321УЛАДАВА – БРЭСТ05.0207.09штодзень
6327УЛАДАВА – БРЭСТ17.0319.10штодзень
 
6331ХАЦІСЛАЎ – БРЭСТ05.2206.59штодзень
6333ХАЦІСЛАЎ – БРЭСТ10.2211.57штодзень
6341ЗАБАЛАЦЦЕ – БРЭСТ12.00
час кіеўскі
15.58штодзень
6335ХАЦІСЛАЎ – БРЭСТ15.5717.29штодзень
6343ЗАБАЛАЦЦЕ – БРЭСТ15.40
час кіеўскі
19.32штодзень
6337ХАЦІСЛАЎ – БРЭСТ19.3321.10штодзень
 
6382ВЫСОКА-ЛІТОЎСК – БРЭСТ05.5607.15штодзень
6384ВЫСОКА-ЛІТОЎСК – БРЭСТ10.1911.37штодзень
6386ВЫСОКА-ЛІТОЎСК – БРЭСТ18.1119.29штодзень
6388ВЫСОКА-ЛІТОЎСК – БРЭСТ19.3520.54штодзень

Заўвага! 1. У раскладзе руху цягнікоў магчымыя змены. Дадатковую інфармацыю магчыма атрымаць у кантакт-цэнтры па телефоне 105.
2. Прыбыццё на канцавую станцыю паказана па мясцовым часе.
Праязныя дакументы (білеты), аформленыя на цягнікі рэгіянальных ліній эканомкласа звароту і абмену не падлягаюць